Savoia Hotel Regency **** Emilia-Romagna / Itálie

4 Golfové cesty
Savoia Hotel Regency

Informace

Lokalita

Emilia-Romagna, Itálie

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází v krásném parku o rozloze 10 000 m², má klidnou polohu ideální na relaxaci. Leží 5,5 kilometru od historického centra Bologně a je v blízkosti kongresového centra Fiera di Bologna.

Vybavení: hostům je k dispozici venkovní bazén, fitness centrum, tenisový kurt a nedaleké osmnáctijamkové golfové hřiště, konferenční prostory vybavené nejmodernější technikou. Unikátem tohoto hotelu je jeho restaurace, která je umístěna na střeše a poskytuje tak nádherné výhledy do okolí. V celém hotelu je bezplatně k dispozici Wifi připojení na internet.

Popis: tento rodinný hotel je známý pro svou pohostinnost a osobní služby. Je zařízen ve vile z 18. století a je vybaven prostornou halou s benátskými podlahami a křišťálovými lustry. Hosté mohou odpočívat na zahradě s fontánou, palmami a bazénem. Dále mohou v restauraci Garganelli ochutnat tradiční boloňské recepty. Zde mohou také obdivovat retro dekorace s nábytkem ze 60. let minulého století. Konají se zde pravidelné večírky s živou hudbou a širokou škálou pokrmů. Restaurační zařízení hotelu Savoia mají rozsáhlou kapacitu a jsou vhodná na svatby a velké akce.

Stravování

Hosté se stravují v hotelové restauraci Garganelli, která podává místní speciality. Snídaně se podávájí ve zvláštní místnosti k tomu určené.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, sprchou a/nebo vanou, fénem na vlasy, klimatizací, trezorem, minibarem, TV se satelitem, telefonem. Některé mají balkón nebo vířivku.

Vlastnosti

  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Bazén Bazén

Mapa

Hřiště

Golf Club Le Fonti

Golf Club Le Fonti

  • Počet jamek: 18

Zajímavá a zábavná osmnáctka nedaleko Imoly a Bologni.

Golf Club Bologna

Golf Club Bologna

  • Počet jamek: 18

Slavný italský golfový klub s dlouhou historií.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
4 °C
48 mm
Únor
5 °C
48 mm
Březen
9 °C
57 mm
Duben
12 °C
53 mm
Květen
16 °C
50 mm
Červen
20 °C
51 mm
Červenec
23 °C
54 mm
Srpen
22 °C
67 mm
Září
19 °C
68 mm
Říjen
15 °C
77 mm
Listopad
9 °C
73 mm
Prosinec
5 °C
57 mm

Kontakt

Savoia Hotel Regency