Harvey's Point Hotel **** Sever / Irsko

4 Golfové cesty
Harvey's Point Hotel

Informace

Lokalita

Sever, Irsko

Poloha

Hotel se nachází přibližně 190 km od Dublinu a 75 km od mezinárodního letiště Belfast. Na své si zde přijdou milovníci klidu a romantiky. Nejbližší civilizace je vzdálena 6 km. Hotel je postaven na přírodním výběžku, který ústí přímo do jezera. Golfová hřiště jsou vzdálena 30- 45 minut jízdy autem.

Popis hotelu

Tento stylový hotel, ležící v hrabství Donegal je obklopen krásnou irskou přírodou a nabízí tak překrásné výhledy a naprostý klid. Hotel byl založen v roce 1989, v roce 2008 pak byl modernizován. V současné době jej vlastní švýcarská rodina, preciznost, která je věnována vybavení a servisu je obdivuhodná. Všechny pokoje jsou velmi prostorné, stylově zařízené. V koupelně na hosty čeká překvapení ve formě tlumené vážné hudby. Večery hosté mohou strávit ve stylovém baru u krbu se sklenkou whiskey a poslechem pianisty. V hotelu je konferenční místnost s pódiem, salonek, bar a venkovní terasa s posezením.

Stravování

Hotel nabízí skvělou kuchyni. V ceně je snídaně, večeře lze za příplatek zajistit v restauraci, která se nachází přímo v hotelu.

Ubytování

V hotelu je k dispozici celkem 74 velmi prostorných pokojů. Každý pokoj je vybaven internetovým připojením, TV, minibarem, předsíní, koupelnou s WC. Nábytek v pokojích je vyroben z tmavého masívního dřeva a působí tak velmi elegantně. Celkem 14 pokojů je upraveno speciálně pro lidi s omezenou pohyblivostí. Některé pokoje jsou orientovány k jezeru a hostům se tak naskýtá skvělý výhled.

Vlastnosti

  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Snídaně Snídaně

Mapa

Hřiště

Donegal Golf Club

Donegal Golf Club

  • Počet jamek: 18

Úchvatná irská osmnáctka, nabízející výhledy na přilehlý záliv.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
5 °C
114 mm
Únor
6 °C
76 mm
Březen
6 °C
86 mm
Duben
7 °C
58 mm
Květen
8 °C
59 mm
Červen
12 °C
64 mm
Červenec
13 °C
72 mm
Srpen
13 °C
91 mm
Září
12 °C
102 mm
Říjen
10 °C
118 mm
Listopad
7 °C
114 mm
Prosinec
7 °C
103 mm

Kontakt

Harvey's Point Hotel