Hotel The K Club ***** Jihovýchod / Irsko

5 Golfové cesty
Hotel The K Club

Informace

Lokalita

Jihovýchod, Irsko

Popis hotelu

Poloha: hotel The K Club se nachází přibližně 30 km od města Dublinu, kde se nachází mezinárodní letiště. Hotel je vzdálen 193 km od Belfastu.

Vybavení a služby: hotel má tři restaurace, bar, zahradu, parkoviště, internet, spa, wellness, saunu, fitness, vířivku, krytý bazén, kareřnictví. Hosté si mohou vyjet na koních do okolní přírody, nebo si mohou zastřílet na místní střelnici na cvičné terče. Také mohou rybařit v nedaleké řece Liffey.

Popis: hotel patří k resortu, který se rozprostírá na 220 hektarech půdy. Byl otevřen v roce 1991 a dnes patří k tomu nejlepšímu, co může Irsko nabídnout (hotel získál ocenění AA hotel roku 2011 v Irsku). K resortu patří dvě mistrovská hřiště - Palmer Ryder Cup Course a Smurfit Course. Hotel kombinuje irskou tradici a historii s moderním vybavením, to vše je podtrženo krásnou irskou přírodou.

Stravování

Hosté se mohou stravovat v jedné ze tří hotelových restaurací - The River Room, Legends Restaurant a The Riverside Cafe. Šéfkuchaři pocházejí z různých zemí světa, proto jsou jinde klasická jídla připravována s nádechem světových kuchyní.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednom z 69 pokojů. Hotel disponuje pokoji různých typů - Superior, Deluxe, Presidential Suite, Imperial Suite, The Viceroy Suite a Liffey Suite. Každý pokoj je vybaven koupelnou, žehličkou, fénem, županem, papučemi, televizí, dvd přehrávačem, kávovarem, internetem, trezorem. Z pokojů je krásný výhled na okolní pozemky a na řeku Liffey.

Vlastnosti

  • Wellness Wellness
  • Snídaně Snídaně
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

The K Club

The K Club

  • Počet jamek: 36

Nejznámější irský golfový resort.

Okolní hotely

Hotel The K Club

Druids Glen Resort

  • *****

Moderní hotel Druids Glen je umíštěn v krásné irské přírodě.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
6 °C
148 mm
Únor
6 °C
115 mm
Březen
6 °C
97 mm
Duben
8 °C
70 mm
Květen
10 °C
84 mm
Červen
13 °C
68 mm
Červenec
15 °C
65 mm
Srpen
15 °C
90 mm
Září
13 °C
97 mm
Říjen
11 °C
126 mm
Listopad
7 °C
109 mm
Prosinec
6 °C
136 mm

Kontakt

Hotel The K Club