Fota Island Resort ***** Jihovýchod / Irsko

5 Golfové cesty
Fota Island Resort

Informace

Lokalita

Jihovýchod, Irsko

Poloha

Hotelový komplex je umístěn na ostrově Fota nedaleko města Cork. Resort se nachází přibližně 20 minut jízdy od letiště Cork. 

Popis hotelu

Parkový areál poskytuje krásné výhledy na golfové hřiště. Hosté si mohou zahrát na jednom ze tří mistrovských hřišť, dále mohou využít tenisové hřiště. Další atrakce, které mohou hosté navštívit jsou Wildlife Park a Fota House. Fota Island Hotel nabízí ubytování ve 123 stylových pokojích a v 8 soukromých apartmánech s luxusním interiérem. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vlastním trezorem, barem, televizí s plochou obrazovkou a přístupem na internet, bezdrátovou klávesnicí, datovou schránkou, přístrojem na čaj a kávu, vysokorychlostním internetem, balkónem, vysoušečem vlasů, oddělenou sprchou a vanou. Pokoje mají výhled na golfové hřiště nebo do parku.

Stravování

Hosté se mohou stravovat ve Fota Restaurant Cork, Spike Bar & Clubhouse, nebo v Amber Lounge.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve 123 prostorných pokojích a v 8 soukromých apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, vlastním trezorem, barem, televizí s plochou obrazovkou a přístupem na internet, bezdrátovou klávesnicí, datovou schránkou, přístrojem na čaj a kávu, vysokorychlostním internetem, balkónem, vysoušečem vlasů, oddělenou sprchou a vanou. Pokoje mají výhled na golfové hřiště nebo do parku. Apartmány nabízejí 2, 3 až ložnice pro 4 až 7 osob.

Vlastnosti

  • Bazén Bazén
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Wellness Wellness
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Snídaně Snídaně
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
6 °C
148 mm
Únor
6 °C
115 mm
Březen
6 °C
97 mm
Duben
8 °C
70 mm
Květen
10 °C
84 mm
Červen
13 °C
68 mm
Červenec
15 °C
65 mm
Srpen
15 °C
90 mm
Září
13 °C
97 mm
Říjen
11 °C
126 mm
Listopad
7 °C
109 mm
Prosinec
6 °C
136 mm

Kontakt

Fota Island Resort