Hôtel Les Jardins De Sainte-Maxime *** Provence-Alpes-Côte d'Azur / Francie

3 Golfové cesty
Hôtel Les Jardins De Sainte-Maxime

Informace

Lokalita

Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francie

Popis hotelu

Poloha: Hôtel Les Jardins De Sainte-Maxime se nachází na okraji zálivu u St. Tropez. Hotel leží v centru města Sainte-Maxime, pouhé 4 km od centra Saint Tropez a cca. 18 km od letiště Saint-Tropez La Mole. Od letiště Toulon Hyéres je hotel vzdálen 54 km a od letiště Nice Côte d'Azur cca. 80 km.

Vybavení: hostům je k dispozici wellness centrum s venkovním a vnitřním bazénem, masážemi a posilovnou. Dále hosté mohou využít širokou nabídku aktivit, které poskytuje okolí hotelu- relaxace na plážích Pampelone, procházky, vodní lyžování, jízda na vodním skůtru, wakeboarding, půjčovna kajaků, jízda na koni, jízda na kole, "via ferrata" a více než 30 golfových hřišť, která se nacházejí v Provence - nejbližší je Gassin Golf & Country Club.

Popis: hotel Les Jardins De Sainte-Maxime se nachází v úžasné poloze na okraji zálivu u St. Tropez, umístěn na pobřeží Středozemního moře co by kamenem dohodil na ty nejkrásnější písečné pláže. Hotel leží v tropické zahradě s rozmanitou flórou, která tvoří nádherné barevné kontrasty. Je postaven do půlkruhu a centrem je venkovní bazén a vnitřní vyhřívaný bazén, který přechází do nádherné terasy a otvírá tak celý hotel směrem do okolních tropických zahrad.

Stravování

Hosté se stravují v hotelové restauraci, kde se podávají hlavně jídla typická pro jih Francie.

Ubytování

Každý pokoj je vybaven koupelnou s WC, vanou a sprchovým koutem, fénem na vlasy, klimatizací, TV se satelitem, telefonem, rádiem, trezorem a Wifi.

Vlastnosti

  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Wellness Wellness
  • Masáže Masáže
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
8 °C
78 mm
Únor
8 °C
82 mm
Březen
11 °C
73 mm
Duben
13 °C
54 mm
Květen
17 °C
50 mm
Červen
20 °C
38 mm
Červenec
23 °C
14 mm
Srpen
23 °C
41 mm
Září
20 °C
65 mm
Říjen
16 °C
100 mm
Listopad
12 °C
105 mm
Prosinec
9 °C
86 mm

Kontakt

Hôtel Les Jardins De Sainte-Maxime