Hilton Pyramids Golf Resort ***** Káhira / Egypt

5 Golfové cesty
Hilton Pyramids Golf Resort

Informace

Lokalita

Káhira, Egypt

Popis hotelu

Poloha: hotel je od letiště v Káhiře vzdálen 55 kilometrů a od centra Káhiry asi 25 kilometrů. Pyramidy v Gíze jsou jen 9 kilometrů daleko. V blízkosti hotelu se nachází nejrozsáhlejší zábavní park na celém středním východě vhodný pro celou rodinu.

Vybavení: hostům je k dispozici dvacetisedmijamkové golfové hřiště, tenisové kurty, venkovní a vnitřní bazén, vířivka a fitness centrum, masáže, zdarma lehátka a slunečníky a ručníky u hotelového bazénu, lobby bar, hlavní restaurace restaurace Jasmine, která nabízí nejvybranější lahůdky evropské a asijské kuchyně, mezinárodní bar s živou hudbou, kuřácký koutek či venkovní terasa s lehkým občerstvením, nápoji a místními specialitami. V blízkosti hotelu se nachází nejrozsáhlejší zábavní park na celém středním východě vhodný pro celou rodinu.

Popis: luxusní, příjemný hotel s nadstandardními službami, vhodný pro golfisty, rodiny a náročné klienty či skupin. Golfisté si užijí skvělé hřišt, ze kterého je nádherný výhled na pyramidy v Gíze. Menším hostům se jistě bude líbit nedaleký zábavní park.

Stravování

Hosté se stravují v některé ze tří hotelových restaurací, které podávají jak místní speciality, tak i mezinárodní nebo asijskou kuchyni.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, sprchou a/nebo vanou, fénem na vlasy, klimatizací, trezorem, minibarem, TV se satelitem, telefonem, připojením na internet.

Vlastnosti

  • Bazén Bazén
  • Masáže Masáže
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Dreamland Golf Resort

Dreamland Golf Resort

  • Počet jamek: 27

Golfové hřiště Dreamland Golf Resort se nachází jen pár minut cesty od pyramid v Gíze, na místě, kde vždy svítí slunce.

Okolní hotely

Hilton Pyramids Golf Resort

Swiss Inn Pyramids Golf Hotel

  • *****

Nádherný resort, postavený v moderní residenční čtvrti 6th of October City a sousedící s dvacetisedmijamkovým golfovým hřištěm Dreamland.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
23 °C
4 mm
Únor
24 °C
5 mm
Březen
29 °C
3 mm
Duben
30 °C
1 mm
Květen
39 °C
1 mm
Červen
42 °C
0 mm
Červenec
41 °C
0 mm
Srpen
41 °C
0 mm
Září
39 °C
0 mm
Říjen
36 °C
1 mm
Listopad
29 °C
4 mm
Prosinec
24 °C
8 mm

Kontakt

Hilton Pyramids Golf Resort