Barceló Bávaro Palace ***** Punta Cana / Dominikánská Republika

5 Golfové cesty
Barceló Bávaro Palace

Informace

Lokalita

Punta Cana, Dominikánská Republika

Poloha

Hotel Barceló Bávaro Palace leží na východním pobřeží Dominikánské republiky, 20 km od mezinárodního letiště v Punta Cana, 190 km od mezinárodního letiště Las Americas a 200 km od hlavního města Santo Domingo.

Popis hotelu

Barceló Bávaro Palace je pravděpodobně jedním z nejkomplexnějších hotelů na pláži Barceló Bávaro, speciálně díky své večerní atmosféře. Hosté zde mohou shlédnout jednu z nejlepších show v Karibiku - Tropicalissimo a poté zkusit své štěstí v hotelovém kasínu až pro 400 osob. Hotel byl otevřen v roce 1989 a v roce 2000 byl kompletně zrenovován. Rezort leží přímo naproti golfovému hřišti a je obklopen zahradami, což z něj dělá ideální místo pro klidnou relaxaci. Hotel je vhodný pro každého -  klidný pro páry na líbánkách, neformální pro mladé lidi, zábavný, prostorný a bezpečný pro rodiny s dětmi.

Hostům je k dispozici venkovní bazén, hotelová pláž s lehátky a ručníky, posilovna, 4 tenisové kurty, hřiště na volejbal a basketbal, stoly na stolní tenis, kulečník, šipky, bohatá nabídka vodních sportů na hotelové pláži, hotelové casino s kapacitou 400 osob, koncertní sál, ve kterém je 6 dní v týdnu show Tropicalissimo - nejslavnější muzikálová show v Dominikánské republice, 2 konferenční místnosti s kapacitou 60, resp. 200 osob, hotelová kaple, internetové centrum, služba hlídání dětí, půjčovna aut, prádelna a čistírna, minimarket a novinový stánek.

Stravování

Hosté se stravují formou all inclusive. V hotelu se nachází dvě restaurace a tři bary.

Ubytování

Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchou, WC a fénem na vlasy, klimatizací, kávovarem, trezorem, minibarem, žehlicím prknem a žehličkou, TV se satelitem, Wifi, balkónem nebo terasou s výhledem na golfové hřiště nebo do hotelových zahrad.

Vlastnosti

  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Baby- friendly Baby- friendly
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • All inclusive All inclusive
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Cocotal Golf & Country Club

Cocotal Golf & Country Club

  • Počet jamek: 27

27 jamkové hřiště na pobřeží Dominikánské republiky s množstvím vodních překážek.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
27 °C
71 mm
Únor
27 °C
46 mm
Březen
28 °C
46 mm
Duben
28 °C
58 mm
Květen
28 °C
99 mm
Červen
29 °C
165 mm
Červenec
29 °C
124 mm
Srpen
29 °C
135 mm
Září
30 °C
150 mm
Říjen
29 °C
173 mm
Listopad
28 °C
79 mm
Prosinec
28 °C
58 mm

Kontakt

Barceló Bávaro Palace