Sheraton Shenzhou Peninsula Resort ***** Ostrov Hainan / Čína

5 Golfové cesty
Sheraton Shenzhou Peninsula Resort

Informace

Lokalita

Ostrov Hainan, Čína

Popis hotelu

Poloha: Sheraton Shenzou Peninsula Resort leží v Jihočínském moři na ostrově Hainan, nedaleko jižního pobřeží Číny. Podél resortu se táhne 8km dlouhá bílá písčitá pláž. Pouhé dva kilometry od hotelu leží golfové hřiště The Dunes at Shenzou Peninsula. Mezinárodní letiště Sanya Phoenix je vzdáleno 120km od resortu.

Vybavení a služby: Resort poskytuje svým hostům relaxaci prostřednictvím vlastních lázní s 12 léčivými přírodními prameny. Hostům je k dispozici vyhřívaný bazén, fitness centrum, různé sportovní aktivity (plážový volejbal, potápění, stolní tenis, vodní sporty a mnoho dalších). V resortu je možné si zapůjčit kolo. Pro podnikatele je zde připraveno centrum s obchodními službami a bezdrátové připojení k internetu.

Popis: Resort se nachází v nádherném prostředí přímo u pláže, je obklopený palmami, azurovou vodou a malebnými horami. V resortu jsou lázně s léčivými prameny, dvě restaurace a internet. Hosté se mohou ubytovat v luxusních pokojích a prostornějších apartmánech.

Stravování

V resortu jsou dvě restaurace. Restaurace Feast, která servíruje mezinárodní kuchyni a restaurace Yue specializující se na čínskou kuchyni. Hosté se mohou osvěžit a lehce občerstvit v jednom ze tří koktejl barů.

Ubytování

Sheraton Shenzou Peninsula Resort se skládá z 276 luxusních pokojů (52m2) a 32 apartmánů (104m2) s nádherným výhledem na Jihočínské moře a malebné hory. Všechny pokoje a apartmány jsou vkusně zařízeny, s LCD televizí a bezdrátovým připojením k internetu. Pokoje i apartmány jsou vybaveny DVD přehrávačem, telefonem se záznamníkem, minibarem, kávovarem a konvicí na přípravu čaje. V koupelně je pro hosty připraven župan, pantofle, vysoušeč vlasů a telefon.

Vlastnosti

  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Bazén Bazén
  • Snídaně Snídaně
  • Masáže Masáže
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Polopenze Polopenze
  • Wellness Wellness

Mapa

Hřiště

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
17 °C
0 mm
Únor
18 °C
0 mm
Březen
22 °C
52 mm
Duben
25 °C
0 mm
Květen
27 °C
0 mm
Červen
28 °C
0 mm
Červenec
28 °C
0 mm
Srpen
28 °C
0 mm
Září
27 °C
0 mm
Říjen
25 °C
0 mm
Listopad
22 °C
0 mm
Prosinec
19 °C
38 mm

Kontakt

Sheraton Shenzhou Peninsula Resort