Mission Hills Resort Dongguan ***** Hong Kong / Čína

5 Golfové cesty
Mission Hills Resort Dongguan

Informace

Lokalita

Hong Kong, Čína

Popis hotelu

Resort Mission Hills Dongguan se nachází přibližně 40 minu jízdy od centra Shezhenu a stejně tak od jeho letiště. Na mezinárodní letiště v Hong Kongu zabere transfer cca 1,5 hodiny.

Hostům jsou k dispozici jak venkovní, tak vnitřní bazény, posilovna, běžecké a cyklo traily.

Hotel má lázně Forest Springs, které nabízí množství procedur, včetně variací masáží, zábalů, koupelí a kosmetických procedur. Veškeré služby Spa jsou za příplatek.

 

Stravování

Hosté se mohou stravovat ve 4 hotelových restauracích, nabízejících pokrmy z mezinárodní, tradiční čínské nebo japonské kuchyně. Restaurace Cinabar také poskytne širokou nabídku drinků, vína a nealkoholických nápojů.

Ubytování

V hotelu se nachází celkem 317 pokojů. Imperial Suite má obývací pokoj s balkonem, jídelnu s plně vybavenou kuchyní, spa místnost s masážními stoly, dvě prostorné ložnice s privátními balkony a luxusní koupelnu s vířivkou. Grande Premiere Suite má obývací pokoj, jídelnu s plně vybavenou kuchyní, spa místnost s masážními stoly a luxusní koupelnu s vířivkou. Premiere Suite těch je v hotelu jen pět a mají oddělený obývací prostor a ložnici. Luxusní koupelna má vířivku s výhledem na hřiště. Grande Deluxe Room mají privátní balkon s výhledem na hřiště. Ubytování je možné až pro dva dospělé a dvě děti. Deluxe Room ačkoliv je nejnižší kategorie, pokoje jsou luxusně zařízené a jsou situovány na prvním a druhém podlaží.

 

Vlastnosti

  • Masáže Masáže
  • Wellness Wellness
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Bazén Bazén
  • Venkovní bazén Venkovní bazén

Mapa

Hřiště

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
17 °C
27 mm
Únor
17 °C
43 mm
Březen
20 °C
73 mm
Duben
23 °C
142 mm
Květen
26 °C
282 mm
Červen
28 °C
398 mm
Červenec
29 °C
362 mm
Srpen
29 °C
377 mm
Září
28 °C
299 mm
Říjen
26 °C
123 mm
Listopad
20 °C
37 mm
Prosinec
19 °C
28 mm

Kontakt

Mission Hills Resort Dongguan