Thracian Cliffs Golf Resort & Spa ***** Dobrič / Bulharsko

5 Golfové cesty
Thracian Cliffs Golf Resort & Spa
Luxusní

Informace

Lokalita

Dobrič, Bulharsko

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází v Bulharsku na severním pobřeží Černého moře. Resort leží 45 minut od letiště ve Varně a 4 hodiny od letiště v Sofii. 

Vybavení: hosté mají k dispozici plně vybavené hotelové Spa, které se rozkládá na 460 ma nabízí široké množství léčebných procedur a masáží podle thajských, indonéských, indických, japonských, tureckých a bulharských návodů. V resortu jsou dále 4 bazény, tenisové kurty, privátní pláž s lehátky, dětský herní klub a 18 jamkové hřiště navržené samotným Gary Playerem. Na pláži u hotelu je možné dělat vodní lyžování, parasailing, windsurfing, potápění, rybaření, beach volejbal a jízdu na kajaku.

Popis: Thracian Cliffs Golf Resort & Spa je prvním 5* resortem v Bulharsku na pobřeží Černého moře a vytváří pro své hosty unikátní nový zážitek z dovolené. Podle mnohých je tento hotel nejlepším na celém Balkáně. Je zde k dipozici vše, na co si jen člověk dokáže vzpomenout ať už se jedná a o skvělé golfové hřiště, krásnou pláž, lázně nebo kvalitní restaurace. Všechny tyto věci jdou ruku v ruce s nádhernou scenérií a prvotřídní kvalitou poskytovaných služeb. 

Video

Stravování

Hosté se stravují v jedné ze 3 hotelových restaurací, které nabízejí jak typickou bulharskou kuchyni, tak i speciality z oblasti Provensálska nebo Maroka.

Ubytování

Ubytovací kapacity jsou rozděleny do dvou vesniček oddělených jezerem. Marina Village je vystavěna okolo pěkného náměstí s obchody, restauracemi a kavárnami. Je zde 64 apartmánů - 38 s jednou ložnicí, 18 se dvěma ložnicemi, 8 se třemi ložnicemi. Hillside Village leží 150 metrů nad mořem a nabízí díky tomu výhled na hřiště a na Černé moře. Zde se nachází 87 apartmánů - 12 studio, 24 s jednou ložnicí, 45 se dvěma ložnicemi, 6 se třemi ložnicemi. Všechny apartmány jsou vybaveny koupelnou s vanou, sprchovým koutem a fénem na vlasy, klimatizací, LCD TV se satelitem, telefonem, Wifi a balkónem.

Vlastnosti

 • Masáže Masáže
 • Připojení na internet Připojení na internet
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén
 • Bazén Bazén
 • Venkovní bazén Venkovní bazén
 • Hotel na pláži Hotel na pláži
 • Hotel na hřišti Hotel na hřišti

Mapa

Hřiště

BlackSeaRama Golf course

BlackSeaRama Golf course

 • Počet jamek: 18

18ti jamkové hřiště oceneněné jako nejlepší hřiště pro rok 2009 (Golf Inc. magazine’s USA)

Zájezdy

Thracian Cliffs týdenní pobyt

Thracian Cliffs týdenní pobyt *****

 • Počet fee: 5
 • Počet nocí: 7
 • Cena již od: 843 EUR (22 171 Kč)

7 dní s 5 green fee v 5* resortu Thracian Cliffs.

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
3 °C
41 mm
Únor
4 °C
43 mm
Březen
7 °C
40 mm
Duben
12 °C
54 mm
Květen
17 °C
42 mm
Červen
21 °C
49 mm
Červenec
23 °C
33 mm
Srpen
22 °C
30 mm
Září
20 °C
37 mm
Říjen
17 °C
47 mm
Listopad
10 °C
56 mm
Prosinec
5 °C
48 mm

Kontakt

Thracian Cliffs Golf Resort & Spa