Dom Pedro Laguna ***** Bahia / Brazílie

5 Golfové cesty
Dom Pedro Laguna

Informace

Lokalita

Bahia, Brazílie

Popis hotelu

Poloha: hotel se nachází v severovýchodní části Brazílie, která je nejblíže k Evropě. Hotel leží přibližně 40 km od mezinárodního letiště Fortaleza a 35 km od samotného města Fortaleza, které je hlavním městem kraje Ceará, který je znám jako "Země svetla" díky velkému počtu slunečních dnů.

Vybavení a služby: hotel má dvě restaurace, bar, venkovní bazén, solárium, spa, fitness, saunu, masáže, bezdrátový internet všude po hotelu, prádelnu, hřiště na plážový volejbal, hřiště na plážový fotbal, surfování, konferenční místnosti.

Popis: hotel byl umístněn mezi krásnou pláž a nové 9-jamkové hřiště, které se však bude rozšiřovat o dalších 9 jamek. Celý resort se rozprostírá na ploše o rozloze přibližně 300 hektarů a patří k němu i 2 km písčitého pobřeží. Přilehlá laguna nabízí klidné a krásné místo nejen pro koupání, ale i pro další vodní aktivity. Resort je jedním z nejlepších, ne-li nejlepší v celé Brazílii.

Stravování

Ubytování obsahuje polopenzi. Hosté se mohou stravovat ve dvou hotelových restauracích. První z nich je White - Main Restaurant, kde se podávají snídaně ve formě bufetu a večeře, které jsou tématicky či mezinárodně zaměřeny. Šéfkuchař připravuje jídla přímo před hosty, kteří si tak mohou užít tuto malou show. Druhá restaurace nese název Al fresco a hosté si v ní mohou mimo jiné dát grilované místní speciality.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednom ze 118 pokojů. Hotel nabízí různé typy pokojů - 64 Deluxe Rooms, 22 Water Villas, 8 Presidential Water Villas a 8 Royal Villas. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, klimatizací, telefonem, wi-fi, minibarem, trezorem, županem, plně vybavenou koupelnou (s fénem, zrdcadlem atd.). Všechny pokoje Deluxe mají balkón nebo terasu.

Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Polopenze Polopenze
  • Masáže Masáže
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
27 °C
80 mm
Únor
26 °C
85 mm
Březen
27 °C
150 mm
Duben
26 °C
290 mm
Květen
25 °C
290 mm
Červen
24 °C
250 mm
Červenec
24 °C
210 mm
Srpen
24 °C
100 mm
Září
25 °C
80 mm
Říjen
26 °C
90 mm
Listopad
26 °C
135 mm
Prosinec
26 °C
105 mm

Kontakt

Dom Pedro Laguna