Dom Pedro Laguna ***** Bahia / Brazílie

5 Golfové cesty
Dom Pedro Laguna

Informace

Lokalita

Bahia, Brazílie

Poloha

Hotel se nachází v severovýchodní části Brazílie, která je nejblíže k Evropě. Hotel leží přibližně 40 km od mezinárodního letiště Fortaleza a 35 km od samotného města Fortaleza, které je hlavním městem kraje Ceará, který je znám jako "Země svetla" díky velkému počtu slunečních dnů.

Popis hotelu

Hotel byl umístněn mezi krásnou pláž a nové 9-jamkové hřiště, které se však bude rozšiřovat o dalších 9 jamek. Celý resort se rozprostírá na ploše o rozloze přibližně 300 hektarů a patří k němu i 2 km písčitého pobřeží. Přilehlá laguna nabízí klidné a krásné místo nejen pro koupání, ale i pro další vodní aktivity. Resort je jedním z nejlepších, ne-li nejlepší v celé Brazílii. Hotel má dvě restaurace, bar, venkovní bazén, solárium, spa, fitness, saunu, masáže, bezdrátový internet všude po hotelu, prádelnu, hřiště na plážový volejbal, hřiště na plážový fotbal, surfování, konferenční místnosti.

Stravování

Ubytování obsahuje polopenzi. Hosté se mohou stravovat ve dvou hotelových restauracích. První z nich je White - Main Restaurant, kde se podávají snídaně ve formě bufetu a večeře, které jsou tématicky či mezinárodně zaměřeny. Šéfkuchař připravuje jídla přímo před hosty, kteří si tak mohou užít tuto malou show. Druhá restaurace nese název Al fresco a hosté si v ní mohou mimo jiné dát grilované místní speciality.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v jednom ze 118 pokojů. Hotel nabízí různé typy pokojů - 64 Deluxe Rooms, 22 Water Villas, 8 Presidential Water Villas a 8 Royal Villas. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, klimatizací, telefonem, wi-fi, minibarem, trezorem, županem, plně vybavenou koupelnou (s fénem, zrdcadlem atd.). Všechny pokoje Deluxe mají balkón nebo terasu.

Vlastnosti

  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Masáže Masáže
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Polopenze Polopenze
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
27 °C
80 mm
Únor
26 °C
85 mm
Březen
27 °C
150 mm
Duben
26 °C
290 mm
Květen
25 °C
290 mm
Červen
24 °C
250 mm
Červenec
24 °C
210 mm
Srpen
24 °C
100 mm
Září
25 °C
80 mm
Říjen
26 °C
90 mm
Listopad
26 °C
135 mm
Prosinec
26 °C
105 mm

Kontakt

Dom Pedro Laguna