Fairmont Southampton ***** Bermudy / Bermudy

5 Golfové cesty
Fairmont Southampton

Informace

Lokalita

Bermudy, Bermudy

Popis hotelu

Poloha: hotel leží na břehu Atlantského oceánu v jižní části Bermud. Mezinárodní letiště L.F. Wada je vzdáleno přibližně 30 minut jízdy autem.

Vybavení: hosté mohou vyzkoušet luxusní Willow Stream Spa, které se rozkládá na 2 800 m2, a nabízí vnitřní bazén, vířivky, sauny, parní lázně a několik procedurálních místností. Hotelová pláž a venkovní bazén jsou ideálním místem pro relaxaci. Pro aktivně založené hosty je k dispozici plně vybavená posilovna, tenisové kurty nebo také množství vodních sportů. Přímo u hotelu je oceňované mistrovské pa3 hřiště Turtle Hill Golf Course. Bezdrátové připojení je v hotelu za příplatek 14 USD/den. Parkování mají hosté zdarma.

Popis: tento resort lze bezpochyby zařadit mezi světovou špičku, a pokud se hovoří o tom nejlepším ubytování na bermudách, Fairmont Southampton mezi něj patří.
 

Stravování

Hotel nabízí 8 restaurací a každá z nich je zaměřena na jinou kuchyni. Hosté mohou například ochutnat čerství mořské plody v restauraci přímo na pláži. Ty nejlepší steaky je možné dostat v historickém steakhousu Waterlot Inn. Ostatní restaurace nabídnou od burgerů po italská jídla a své si zde najde i ten nejnáročnější gurmán.
 

Ubytování

Hotel disponuje 593 prostornými pokoji, 11 junior suites a 23 apartmá s jednou nebo dvěma ložnicemi. Všechny pokoje jsou vybaveny balkónem, mramorovou koupelnou, velkým šatníkem, luxusními doplňky, kávovarem a připojením k internetu. Hosté mohou očekávat dekorace v britském koloniálním stylu, kosmetické a hygienické potřeby Miller Harris a luxusní koupací pláště.

Vlastnosti

Mapa

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
17 °C
123 mm
Únor
16 °C
118 mm
Březen
17 °C
115 mm
Duben
18 °C
98 mm
Květen
21 °C
107 mm
Červen
24 °C
109 mm
Červenec
26 °C
114 mm
Srpen
26 °C
138 mm
Září
25 °C
134 mm
Říjen
23 °C
162 mm
Listopad
20 °C
123 mm
Prosinec
19 °C
119 mm

Kontakt

Fairmont Southampton