Reef View Hotel **** Queensland / Austrálie

4 Golfové cesty
Reef View Hotel

Informace

Lokalita

Queensland, Austrálie

Popis hotelu

Poloha: Reef View Hotel se nachází přímo naproti krásné pláži Catseye v australské oblasti Queensland na ostrově Hamilton. Hotel je situován přímo v golfovém resortu u golfového hřiště Hamilton Island Golf Club. Letiště Hamilton Island je vzdáleno pár minut od hotelu. Transfer na letiště je zajištěn hotelem.

Vybavení a služby: Pro hosty je připravený velký bazén, fitness centrum, sauna a tenisové kurty. Hosté mají možnost využívat zařízení na vodní sporty, například windsurfing a šnorchlování. Bezplatně jsou k dispozici plážové ručníky. Na vybraných místech hotelu je bezdrátového připojení k internetu. Hotel je vybaven bezbariérovým přístupem a zařízením. Hosté Reef View mají přístup do relaxačního centra krásy.

Popis: Reef View Hotel je součástí golfového resortu s 18jamkovým golfovým hřištěm, který se nachází přímo naproti krásné pláži. Nabízí široký výběr ubytování a výborné pokrmy podávané v hotelové restauraci s výhledem na bazén.

Stravování

V hotelu je restaurace Pool Terrace s výhledem na hotelový bazén, která podává snídaně formou bufetu, lehké obědy a večeře formou à la carte. Reef Lounge nabízí bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

Ubytování

Hotel má k dispozici 363 moderních pokojů a apartmá. Hosté si mohou vybrat pokoj s výhledem do zahrady nebo na Korálové moře, či rodinný pokoj. Pokoje jsou klimatizované, mají vlastní koupelnu se sprchou a vanou, žehličku a žehlicí prkno, minibar, ledničku a LCD TV. Hotel dále nabízí ubytování v různých typech apartmá (s 1 ložnicí, se 2 ložnicemi, prezidentské apartmá). Všechna apartmá jsou prostorná a mají nádherný výhled na Korálové moře. Klimatizovaná apartmá mají soukromou terasu s grilem. Apartmá se skládají z mramorové koupelny s vanou, samostatným sprchovým koutem a fénem, koupelny pro hosty, obývacího pokoje, jídelny s koktejlovým barem, mikrovlnkou, kávovarem a konvicí na čaj. Apartmá jsou vybavena dvěma TV s plochou obrazovkou a telefonem.

Vlastnosti

  • Bazén Bazén
  • Masáže Masáže
  • Wellness Wellness
  • Hotel na pláži Hotel na pláži
  • Polopenze Polopenze
  • Snídaně Snídaně
  • Hotel na hřišti Hotel na hřišti
  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Baby- friendly Baby- friendly

Mapa

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
28 °C
32 mm
Únor
28 °C
37 mm
Březen
27 °C
30 mm
Duben
26 °C
33 mm
Květen
24 °C
39 mm
Červen
22 °C
55 mm
Červenec
22 °C
48 mm
Srpen
23 °C
51 mm
Září
24 °C
48 mm
Říjen
25 °C
45 mm
Listopad
27 °C
50 mm
Prosinec
27 °C
40 mm

Kontakt

Reef View Hotel