NH Crillon **** Buenos Aires / Argentina

4 Golfové cesty
NH Crillon

Informace

Lokalita

Buenos Aires, Argentina

Popis hotelu

Poloha: hotel leží přímo v centru Buenos Aires, nedaleko známé Florida Street a náměstí San Martin. Mezinárodní letiště Ezeiza je vzdáleno 35 km a k dopravě do hotelu je možné využít autobus, který je zdarma, půjčit si auto nebo si objednat privátní auto s řidičem.

Vybavení: hostům je k dispozici masážní centrum, prostory pro obchodní jednání a konference, čistírna, prádelna, směnárna, půjčovna aut, Wifi připojení na internet.

Popis: tento 4* hotel, kombinující avantgardní styl s šarmem francouzské architektury, je vzpomínkou na architektonického ducha minulosti. Nachází se pouhých pár kroků od centra města a od všech známých památek a obchodních center. Svým hostům nabízí veškerý komfort 4* standardu a klade důraz hlavně na použitelnost při obchodních schůzkách, prezentacích, konferencích nebo recepcích. Na své si však přijdou i turisté, kteří sem přijedou poznávat krásy města a také si zahrát golf na některých nejlepších argentinských a jihoamerických hřištích.

Stravování

Hosté se stravují v hotelové restauraci.

Ubytování

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, sprchou a vanou, fénem na vlasy, klimatizací, minibarem, trezorem, TV se satelitem, Wifi připojením na internet.

Vlastnosti

  • Připojení na internet Připojení na internet
  • Masáže Masáže

Mapa

Hřiště

Okolní hotely

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
25 °C
98 mm
Únor
24 °C
108 mm
Březen
22 °C
125 mm
Duben
19 °C
89 mm
Květen
15 °C
71 mm
Červen
12 °C
56 mm
Červenec
11 °C
62 mm
Srpen
13 °C
67 mm
Září
15 °C
66 mm
Říjen
17 °C
111 mm
Listopad
20 °C
105 mm
Prosinec
23 °C
97 mm

Kontakt

NH Crillon