Elevage Buenos Aires Hotel **** Buenos Aires / Argentina

4 Golfové cesty
Elevage Buenos Aires Hotel

Informace

Lokalita

Buenos Aires, Argentina

Poloha

Hotel Elevage se nachází v nejlepší oblasti Buenos Aires, jeden blok od náměstí San Martin a pěší ulice Calle Florida, velmi blízko hlavních turistických center města. Hotel je vzdálený pouhých 6km od letiště Jorge Newbery.

Popis hotelu

Komfortní hotel Elevage Buenos Aires svým hostům nabízí ty nejlepší služby. Je ideální zejména pro ty, kteří navštěvují Buenos Aires pracovně. Hotel je velmi dobře vybavený společenskými prostory pro různé obchodní schůzky, konference a meetingy. Pro příznivce golfu a odpočinek od práce jsou v okolí hotelu kvalitní golfová hřiště.

V hotelu je krásný venkovní bazén a fitness centrum. Hosté mohou využít služby obchodního centra a hotelové konferenční místnosti. V hotelu nechybí prádelna a čistírna, směnárna a nekuřácké prostory. Pro hosty je k dispozici parkoviště a bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Stravování

Pro hosty je připravena hotelová à la carte restaurace Viollette, která je ideálním místem pro dobití energie. Restaurace má k dispozici salonek pro společenské a firemní akce, jako jsou pracovní večeře či různé prezentace. Hosté mohou navštívit hotelový "W bar" s exkluzivními prostory pro zábavu a relaxaci. Je ideálním místem pro vychutnání si dobrého vína spolu se sýrem a poslechem melodické hudby. Bar má také prostory vhodné pro konání společenských akcí.

Ubytování

Hotel nabízí pokoje a apartmány různé úrovně. Pokoje i apartmány jsou velmi dobře vybavené, s podlahou s koberci a vkusně sladěnými doplňky. Klimatizované pokoje mají kabelovou televizi, telefon se záznamníkem, trezor a minibar. Každý pokoj a apartmá má vlastní koupelnu s vanou a fénem. Pokoje vyšší úrovně mají balkon s výhledem na město a vířivkou. V pokojích a apartmánech je bezdrátové připojení k internetu.

Vlastnosti

  • Venkovní bazén Venkovní bazén
  • Snídaně Snídaně
  • Bazén Bazén
  • Polopenze Polopenze
  • Připojení na internet Připojení na internet

Mapa

Hřiště

Jockey Golf Club

Jockey Golf Club

  • Počet jamek: 36

Jedno z nejlepších argentinckých hřišť.

Okolní hotely

Elevage Buenos Aires Hotel

NH Crillon

  • ****

Krásný hotel nedaleko centra Buenos Aires.

Počasí

Údaje o teplotách a srážkách

Leden
25 °C
98 mm
Únor
24 °C
108 mm
Březen
22 °C
125 mm
Duben
19 °C
89 mm
Květen
15 °C
71 mm
Červen
12 °C
56 mm
Červenec
11 °C
62 mm
Srpen
13 °C
67 mm
Září
15 °C
66 mm
Říjen
17 °C
111 mm
Listopad
20 °C
105 mm
Prosinec
23 °C
97 mm

Kontakt

Elevage Buenos Aires Hotel