Archiv článků

Publikobváno dne 2.5.2018

Nejlepším rakouským hřištěm byl zvolen Diamond Country Club

 „Naším cílem je nabídnout golfistům blízko Vídně moderní golfový resort s pestrou nabídkou aktivit pro volný čas. Prezentujeme se jako klub pro všechny golfisty,“  vysvětluje svou strategii prezident klubu Christian Guzy.

Již třetím rokem je Diamond Country Club pořadatelem turnaje PGA Austria Open a to díky skvělé práci investora Christiana Guzy. Ten se rozhodl zachránit vodou zničené golfové hřiště ležící nedaleko Vídně a povedlo se mu z něj udělat špičku v Rakousku. Díky turnaji se Diamond stal známým a úspěšně si drží pořadatelství i nadále. Po druhé byl zvolen nejlepším rakouským golfovým hřištěm.

Diamond Country Club nabízí dvě hřiště. Hlavní pozornost je upřena na 18jamkový Champion Course s přízviskem Diamond Course. Typická je pro něj voda, která udává charakter skoro všech jamek. Největší riziko představuje rozlehlé umělé jezero, které leží přímo uprostřed hřiště a člení tak jeho rovinatý terén. Druhou osmnáctkou je Country Course, které je ideální pro začátečníky nebo pro hráče, kteří si chtějí odpočinout a jen si vychutnat krásnou okolní přírodu.

Naše nabídka zájezdů do Diamond resortu:

http://www.golfove-cesty.cz/vyhledane-golfove-zajezdy/diamond-resort-se-ctyrmi-fee/

http://www.golfove-cesty.cz/vyhledane-golfove-zajezdy/diamond-resort-se-tremi-fee/